Sunday, March 12, 2017

SUDIO SWEDEN 1/2

Hej!
Z okazji Dnia Kobiet dostałam do przetestowania słuchawki od firmy SUDIO SWEDEN. Paczka dotarła do mnie dziewiątego marca. Postanowiłam, że zrobię na ich temat dwa posty, pierwszy ogólny i drugi z recenzją. Zacznę od przesyłki. Czekałam na nią tylko trzy dni, z czego na bieżąco mogłam sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się kurier. Produkt był bardzo ładnie zapakowany, w białe firmowe opakowanie. W środku znajdowały się dwa pudełeczka, w jednym znalazłam słuchawki z ładowarką, a w drugim etui, dodatkowe nakładki (gumki) do słuchawek i kartę gwarancyjną wraz z instrukcją.  Do produktu dołączone było osobno zapakowane marmurkowe etui na mojego iPhona 7. Świetny dodatek!
Mój model to VASA BLA, znajdziecie je na stronie internetowej SUDIO. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth. Póki co korzystałam z nich tylko dwa razy, ale na chwilę obecną jestem nimi zachwycona. Za tydzień lub dwa dodam pełną recenzję produktu od SUDIO SWEDEN, więc wtedy omówię wszystkie zalety i wady, które zauważę podczas użytkowania.

Zapomniałabym! Macie tutaj kod zniżkowy -15% do sklepu SUDIO SWEDEN na WSZYSTKIE ich produkty - lensooon15
Buziak! 
 Earphones / Słuchawki - SUDIO SWEDEN
Case / Case na iPhone - SUDIO SWEDEN

6 comments:

 1. Właśnie rozmyślam nad tymi słuchawkami. Przydałyby mi się takie. :)

  ReplyDelete
 2. U mnie słuchawek nigdy nie jest za mało - giną jak gumki do włosów ;) kiedy tylko mam okazje, dokupuje kolejne :) wiec może i teraz sie skuszę :)

  ReplyDelete
 3. Ale super! <3

  Będzie mi meeega miło, jeśli zajrzysz na mój:
  - BLOG
  - V I N T E D (obniżki cen!)
  - INSTAGRAM
  - FANPAGE

  ReplyDelete