Tuesday, January 1, 2019

Bye 2018

Hej!
     Rok 2018 przywitałam z przyjaciółką na słabej imprezie. Pamiętam, że szybko ją opuściłyśmy i rano po przebudzeniu nie byłyśmy usatysfakcjonowane. Od ferii (w które byłam pierwszy raz na Malcie) towarzyszyła mi nauka geografii, jeszcze więcej matematyki i taka sama dawka angielskiego. Przeżyłam niesamowitą ilość kryzysów i histerii, a plany na przyszłość zmieniałam co godzinę. Moje życie było monotonne do maja, kiedy to podeszłam do „egzaminu dojrzałości”. W czerwcu rozpoczęłam pierwszą pracę (w Zarze), dzięki której mogłam sobie pozwolić na spełnienie kilku próżnych zachcianek. Wakacje spędziłam w pięknej Grecji i Włoszech, wróciłam napełniona falafelami i pizzą. Udało mi się dostać na wymarzony (przeze mnie) Uniwersytet Warszawski i (przez dziadka) Uniwersytet Jagielloński, czyli wszystkie uczelnie na jakie aplikowałam. Studia wiązały się z przeprowadzką do nowego miasta, w moim przypadku stolicy. Poznałam różnych ludzi. Chyba dosyć szybko udało mi się zaaklimatyzować. Zaliczyłam kilka fajnych imprez i nawiązałam ciekawe współprace. 

      Mimo wszystko 2018 był dla mnie najbardziej „rozwojowym” rokiem. Cieszę się z tego co straciłam i zyskałam, jak widać - tak miało być. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Teraz zainspirowana filmem mojego dzieciństwa zrobię podsumowanie:
Udane związki: 0
Utraceni przyjaciele: 1
Nowe tatuaże: 4
Zrzucone kilogramy: 3
Załamania i kryzysy: za dużo by liczyć
Szczęśliwe chwile: za dużo by liczyć
  
Dużo z tych rzeczy nie byłoby możliwych bez mojej rodziny i przyjaciół. Dziękuję.


Moje życzenia:

      Wszystkiego dobrego w nowym roku! Życzę Wam dużo wrażliwości i empatii, aby ten rok przyniósł same miłe niespodzianki. Tworzenie konfliktów zastąpcie rozmowami. Mówcie otwarcie o waszych uczuciach i nie wstydźcie się ich. Starajcie się wynosić jak najwięcej dobroci i nauk z otaczającego Was świata. Szanujcie bliskich i przyjaciół, zawsze postępujcie w zgodzie z samym sobą.
 Całusy!


ZDJĘCIA - KAJA GOŁUCHOWSKA (INSTAGRAM 1 | INSTAGRAM 2

skórzana kurtka / leather jacket - Zara
spodnie / trousers - Stradivarius
czarny crop top / black crop top - H&M
trencz / trench coat - Bershka
nerka / waist bag - Cropp
botki / shoes - Stradivarius 
zegarek / watch - Tommy Hilfiger
biżuteria / jewellery - Ania Kruk, Jubitom, Yes, Tous
okulary przeciwsłoneczne / sunglasses - Reserved


6 comments:

 1. Oby 2019 był dla Ciebie równie dobry a nawet jeszcze lepszy!

  Buziaki,
  www.twinslife.pl (klik)

  ReplyDelete
 2. Wszystkiego dobrego! Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie z dostaniem się na studia, chociaż ja na razie mam wybraną tylko jedną uczelnie, ponieważ to jedyne miejsce, na które, szczerze mówiąc, mnie stać. Prywatne i gdzieś dalej odpadają.

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój Instagram
  Studygram
  Kanał na Youtube

  ReplyDelete
 3. świetne zdjęcia. myslałaś może o zmianie szablonu na bloga? strasznie ciężko znaleźć stare posty i kiepsko ogląda sie zdjęcia. Twoj blog ma potencjał ale własnie szablon na bloga bym zmieniała na twoim miejscu na bardziej minimalistyczny z wieksza rozdzielczością zdjęć.

  ReplyDelete
 4. Dr Агбазара-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub zadzwoń / WhatsApp +2348104102662. I rozwiąż swój problem jak ja.

  ReplyDelete
 5. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy duchowej w którejkolwiek z tych sytuacji:
  Odzyskaj miłość, owoc macicy, włókniak, boom biznesowy, przełom finansowy, wzbogacaj się bez rytuału, mów, jak zły sen, obietnica i porażka, padaczka, sprawa sądowa, zaburzenia psychiczne,
  Spotkanie polityczne FYI, zatwierdzenie wizy, rak, wydać i wrócić, szczęście, naturalne zdrowie, udar mózgu, Si, ckle cell, impotencja, wygrana w sądzie, promocja w pracy, ton dowodzenia, pierścień ochrony,
  i wiele więcej, kontakt e-mail: Ededetemple@gmail.com LUB jaka aplikacja +38972751056

  ReplyDelete